Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Nurkowania dzienne na Komodo

Nurkowania dzienne to jednodniowe wypłynięcia na dwa lub trzy nurkowania. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą wypływać na kilkudniowe safari. Jednak zaznaczamy, że sporą uciążliwością przy takim rodzaju nurkowań są długie transfery do miejsc nurkowych.

Mimo, że taki sposób nurkowania w tym rejonie nie doścignie safari to na szczęście wiele bardzo dobrych nurkowych spotów jest w zasięgu dziennych wypłynięć. Dlatego też zachęcamy nawet do poświęcenia jednego dnia na zanurkowanie, jeśli tylko znajdziecie się na terenie Narodowego Parku Komodo. Czekają Was niesamowite podwodne widoki i wrażenia.

Bookując nurkowanie od razu zajmiemy się kwestią lotów i całą pozostałą logistyką. W hoteliku nad portem, z którego będziecie mogli oglądać całą zatokę oraz piękne zachody słońca, będziecie dobrze ugoszczeni przez naszego przyjaciela Adriana - właściciela.

Ze względu na dużą atrakcyjność nurkową regionu, prosimy o wczesne wysyłanie bookingów, co pozwoli nam zapewnić odpowiedni standard usługi oraz miejsce w hotelu nad zatoką.

  • Osobom, które zdecydowały się na jedno lub więcej nurkowań jednodniowych, proponujemy powiązanie jednego z wypłynięć na nurkowanie z trekkingiem po wyspie Rinca - na spotkanie ze słynnym smokiem z Komodo. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i środki.

Zapraszamy!